Wczoraj i dziś. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 6 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne. Umożliwia zapoznanie się z dodatkowymi materiałami (m.in. filmami i zadaniami) dzięki kodom QR znajdującym się w publikacji. Zachęca do wykonywania kolejnych zadań...
26,99 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,27 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 6 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne.

  • Umożliwia zapoznanie się z dodatkowymi materiałami (m.in. filmami i zadaniami) dzięki kodom QR znajdującym się w publikacji.
  • Zachęca do wykonywania kolejnych zadań za pomocą ćwiczeń Na dobry początek.
  • Ułatwia utrwalanie wiedzy z poszczególnych rozdziałów i pomaga w przygotowaniu do prac klasowych dzięki podsumowaniom Sprawdź, czy potrafisz.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Wczoraj i dziś. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Autorami książki są Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Wczoraj i dziś. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 6" wydało Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika szkolnego?
877/3/2019 - numer dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień nadania numeru. Przed otrzymaniem numeru dopuszczenia podręczniki są oceniane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z ramą programową i z kryteriami merytorycznymi.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.

 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ta książka liczy 128 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.

 
Do której serii podręczników należy "Wczoraj i dziś. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Tytuł należy do popularnej serii Nowa Era; Wczoraj i dziś.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.

 
Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które swoją obecnością na krajowym rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na proces nauczania. Stając naprzeciw wyzwaniom wiążącym się z edukacją 21. w., dostarcza podręczniki, które zgodne są z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i komisji egzaminacyjnych.
 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Wczoraj i dziś. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>