Wesoła Ciuchcia zabawka edukacyjna kształty kolory

  • 1818911625774
  • 3 dni
Zabawka edukacyjna wesoły autobus Prosimy wsiadać! Niech Twój maluszek dołączy do wyprawy pełnej kolorów, kształtów i dźwięków. Czeka go mnóstwo interaktywnej zabawy. Wesoły autobus to zabawka, która została zaprojektowana z myślą o wspieraniu i rozwoju umiejętności maluchów. Wspólna zabawa z tym...

29.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zabawka edukacyjna wesoły autobus
Prosimy wsiadać! Niech Twój maluszek dołączy do wyprawy pełnej kolorów, kształtów i dźwięków. Czeka go mnóstwo interaktywnej zabawy.
Wesoły autobus to zabawka, która została zaprojektowana z myślą o wspieraniu i rozwoju umiejętności maluchów. Wspólna zabawa z tym przedmiotem doskonale wpłynie na Twoją pociechę - rozbudzi jej ciekawość, zachęci do aktywnej zabawy i nauczy używania swej barwnej wyobraźni. Po zabawach edukacyjnym autobusem można zauważyć wzmocnienie percepcji dotykowej i wzrokowej dziecka, a także jego koordynacji wzrokowo-manualnej.
Jak bawić się tą zabawką? Na wiele sposobów. Przesuwając wskazówki zegara, który znajduje się w tylnej części pociągu, dziecko może otworzyć drzwiczki, by wyciągnąć znajdujące się tam klocki. Elementy w kształcie serca, trójkąta czy gwiazdy należny dopasować do odpowiednich otworów. Wprawiając w ruch korbkę, która znajduje się na dachu pojazdu, maluszek zacznie wprawiać w ruch trzy zębatki - zakładamy, że bardzo go to zainteresuje. Obok znajduje się wielokolorowe liczydło, pozwalające na przesuwanie jego elementów.
Edukacyjny pojazd jeździ - należy przesunąć przełącznik znajdujący się pod spodem zabawki, by go uruchomić. Funkcja bump ang go, która polega na odbiciu się zabawki od przeszkody - takiej jak ściana czy inny przedmiot, a następnie zmianie kierunek jazdy, na pewno zaciekawi dziecko, przykuwając jego uwagę na długi czas.
Wielokolorowa ciuchcia zachęci do siebie muzyczką i światełkiem 3D, które są uruchamiane podczas zabawy. By móc wykorzystać w pełni jej zalety, włóż do niej trzy sztuki baterii AA 1,5 V, które nie znajdują się w opakowaniu. Ze względu na małe elementy, jakie składają się na zabawkę, jest ona przeznaczona dla dzieciaków powyżej 3. roku życia.
Wymiary zabawki:
- 24 cm x 12 cm x 9,5 cm.
Wymiary opakowania:
- 26 cm x 18 cm x 11,5 cm.
Dla dzieci w wieku od 3 lat

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wesoła Ciuchcia zabawka edukacyjna kształty kolory

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818911625774
  • Język: polski
  • EAN: 1818911625774
  • Wymiary: 25.0x17.0x11.6 cm