Wesołe kolorowanki. Pojazdy

Wesołe pojazdy zapraszają do magicznego świata kolorowanek. Zostań artystą i pokoloruj ten świat najpiękniej jak potrafisz. Baw się z nami kolorami!
1,83 * 4,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 1,82 zł

Opis

Wesołe pojazdy zapraszają do magicznego świata kolorowanek. Zostań artystą i pokoloruj ten świat najpiękniej jak potrafisz. Baw się z nami kolorami!

Za treścią historyjki "Wesołe kolorowanki. Pojazdy" stoi Sylwia Kajdana.

"Wesołe kolorowanki. Pojazdy" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczej zabawy oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka czy palców. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat motoryzacji!

Malowanki dla dzieci w wieku od 4 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby.

Pozycja "Wesołe kolorowanki. Pojazdy" została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź również inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.