Westlab Odświeżająca sól do kąpieli Różowy Grejpfrut & Trawa Cytrynowa & Algi 454 g

  • Westlab
  • 5060209113173
  • 3 dni
Dzięki soli Westlab CLEANSE stworzysz pachnącą, pełną minerałów i odżywczych olejków kąpiel, która odświeża i pozostawia uczucie oczyszczenia. Sól CLEANSE to w 100% naturalna mieszanka soli Epsom z solą himalajską - najczystsza sól na ziemi i znana ze swoich właściwości detoksykujących. Zawiera...

22.39 zł

Cena za kg : 49.32zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzięki soli Westlab CLEANSE stworzysz pachnącą, pełną minerałów i odżywczych olejków kąpiel, która odświeża i pozostawia uczucie oczyszczenia. Sól CLEANSE to w 100% naturalna mieszanka soli Epsom z solą himalajską - najczystsza sól na ziemi i znana ze swoich właściwości detoksykujących. Zawiera olejki eteryczne z trawy cytrynowej i różowego grejpfruta, które nadają promienność skórze, a także wyciągi z wodorostów, by w naturalny sposób oczyścić skórę.

Składniki - Westlab Odświeżająca sól do kąpieli Różowy Grejpfrut & Trawa Cytrynowa & Algi 454 g

Siarczan magnezu (sól Epsom), chlorek sodu (sól himalajska), ekstrakt z algi czerwonej Palmaria palmata, ekstrakt z wodorostów Alaria esculenta, olejek z cedru atlaskiego Cedrus atlantica, olejek ze skórki cytryny, olejek ze skórki słodkiej pomarańczy, olejek z geranium, olejek May Chang, ekstrakt z kwiatów róży damasceńskiej, olejek ze skórki grejpfruta, olejek z trawy cytrynowej, parfum**, limonene,* citronellol*, geraniol*, citral*.

*naturalnie obecnie w olejkach, **pochodzenia naturalnego

Sposób przygotowania i przechowywania

Dodaj 2-3 garście soli do wanny ciepłej wody, aby uzyskać pachnącą kąpiel z dodatkiem minerałów. Po wyjściu z wanny poczujesz się oczyszczony i zrewitalizowany.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Westlab Odświeżająca sól do kąpieli Różowy Grejpfrut & Trawa Cytrynowa & Algi 454 g

  • Producent: Westlab
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060209113173
  • EAN: 5060209113173