White Glo Accelerator Dentist Blue Light Technology nakładka na zęby z żelem wybielającym

Accelerator Dentist Blue Light Technology to zaawansowany system wybielający zęby. Daje widoczne efekty już po pierwszym zabiegu!Jak działa ta technologia?Ten system wybielający wykorzystuje zaawansowaną technologię stosowaną przez stomatologów na całym świecie i zapewnia swoim pacjentom najlepsze...

165.14 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Accelerator Dentist Blue Light Technology to zaawansowany system wybielający zęby. Daje widoczne efekty już po pierwszym zabiegu!

Jak działa ta technologia?

Ten system wybielający wykorzystuje zaawansowaną technologię stosowaną przez stomatologów na całym świecie i zapewnia swoim pacjentom najlepsze rezultaty wybielania zębów. Spektrum światła Blue Light Technology pomaga aktywować aktywne składniki w żelu do wybielania zębów. White Glo wybielający żel w połączeniu i niebieskim światłem przenika przez szkliwo zębów z plamami lub przebarwieniami, podnosząc je i przekształcając w bezbarwne cząsteczki tlenu przez co po zabiegu zęby staną się bielsze.

Plamy i przebarwienia na szkliwie zębów tworzą się z codziennych czynności, przede wszystkim od jedzenia i picia. Aby utrzymać piękny zdrowy uśmiech i lśniące, śnieżnobiałe zęby, zabieg ten należy stosować przez 2 tygodnie w cyklu co 4-6 tygodni.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - White Glo Accelerator Dentist Blue Light Technology nakładka na zęby z żelem wybielającym

  • Producent: White Glo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9319871001001
  • EAN: 9319871001001

Inni Klienci kupili również