Widzę cię. Inspektor Anders Knutas. Tom 15

Szwedzka wyspa Lilla Karls po zakończeniu sezonu turystycznego sprawia wrażenie spokojnej, wręcz wymarłej. Jednak jak na wrzesień pogoda dopisuje, a morze wciąż jest ciepłe po długim, gorącym lecie. Grupa studentów chce wykorzystać ostatnie wolne dni przed powrotem na uczelnię i urządza sobie...
27,35 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,50 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Szwedzka wyspa Lilla Karls po zakończeniu sezonu turystycznego sprawia wrażenie spokojnej, wręcz wymarłej. Jednak jak na wrzesień pogoda dopisuje, a morze wciąż jest ciepłe po długim, gorącym lecie.

Grupa studentów chce wykorzystać ostatnie wolne dni przed powrotem na uczelnię i urządza sobie weekendowy wypad na opustoszałą wyspę. Temperatury pozwalają na cieszenie się ostatnimi promieniami słońca na plaży. Ucinają sobie drzemkę na piasku. Gdy Frida otwiera oczy, dokonuje przerażającego odkrycia jej chłopak i reszta znajomych nie żyją. Ona jako jedyna ocalała.

Morderstwo wstrząsa całym krajem. Na uczelni szerzy się panika. Czy zginą kolejni studenci? Czy grupka znajomych po prostu znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie? Kto jest mordercą?

Komisarz Knutas po raz kolejny będzie musiał rozwikłać zagadkę morderstwa, i to w momencie gdy jego własne życie przybiera nowy, nieoczekiwany i dramatyczny obrót.

Szczegóły - Widzę cię. Inspektor Anders Knutas. Tom 15

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również