Wielkie zabawy Dookoła świata Outlet

Chcesz poznać świat dinozaurów i zwierząt? Poznać życie ekskluzywne życie modelek? A może chcesz dołączyć do wyprawy dookoła świata? Znajdź wszystkie ukryte elementy, zwracając uwagę na nawet najmniejszy szczegół. Połącz kropki, a dowiesz się, co znajduje się na ilustracjach. Dokończ rysować i...
6,55 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,18 zł

Opis

Chcesz poznać świat dinozaurów i zwierząt? Poznać życie ekskluzywne życie modelek? A może chcesz dołączyć do wyprawy dookoła świata? Znajdź wszystkie ukryte elementy, zwracając uwagę na nawet najmniejszy szczegół. Połącz kropki, a dowiesz się, co znajduje się na ilustracjach. Dokończ rysować i kolorować pixelowe obrazki, tworząc coś totalnie nowego!

Historyjka "Wielkie zabawy Dookoła świata" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Dzieci bywają ciekawe otaczającego je świata. Poszerzaj wiedzę przedszkolaka proponując mu publikacje z grupy "Poznawanie świata", np. opisywany tu tytuł "Wielkie zabawy Dookoła świata", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Oryginalne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić do torby dziecka.

Jeśli po lekturze książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów dla niego również następne książki z cyklu "Wielkie zabawy".

Jest to średnia lektura - jej długość to 64 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Wielkie zabawy Dookoła świata została wydana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź też inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.