Wierszykowo. Paweł i Gaweł, Wiatr i noc Outlet

Kolejna seria klasycznych wierszy dla dzieci (tu: Aleksandra Fredry, Stanisława Jachowicza i Marii Konopnickiej) z kolorowymi i wesołymi ilustracjami Marcina Południaka. W książeczce m.in. utwór pt. Paweł i Gaweł.
5,10 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,40 zł

Opis

Kolejna seria klasycznych wierszy dla dzieci (tu: Aleksandra Fredry, Stanisława Jachowicza i Marii Konopnickiej) z kolorowymi i wesołymi ilustracjami Marcina Południaka.

W książeczce m.in. utwór pt. Paweł i Gaweł.

Za treścią tytułu "Wierszykowo. Paweł i Gaweł, Wiatr i noc" stoi Aleksander Fredro.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Wierszykowo. Paweł i Gaweł, Wiatr i noc". Kolekcja krótkich form to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa dzieci.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów dla niego także kolejne bajki z serii "Wierszykowo".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 18 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Wierszykowo. Paweł i Gaweł, Wiatr i noc została wydana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.