Winsor Newton Brushmarker 6 mid tones 6 kolorów

6 dwustronnych pisaków z końcówką pędzelkową. Tusz na bazie alkoholu.Brushmarkery to artystyczne, dwustronne markery graficzne polecane grafikom, ilustratorom, projektantom, dekoratorom, twórcom komiksu i mangi. Wypełnione transparentnym tuszem na bazie alkoholu, występującym w 72 kolorach. Każdy...

71.28 zł

-19%

87.72 zł

Dodaj do schowka

Opis

6 dwustronnych pisaków z końcówką pędzelkową. Tusz na bazie alkoholu.
Brushmarkery to artystyczne, dwustronne markery graficzne polecane grafikom, ilustratorom, projektantom, dekoratorom, twórcom komiksu i mangi. Wypełnione transparentnym tuszem na bazie alkoholu, występującym w 72 kolorach. Każdy pisak wyposażony jest w szeroką, ściętą końcówkę oraz elastyczny pędzelek.

Brushmarker Mid Tones zawiera 6 pisaków w intensywnych kolorach. Zestaw oferuje barwy podstawowe w modnych, świeżych odcieniach. Kolory dostępne w zestawie: Amber, Red, Carmine, Sky blue, Lime green, Turquoise.

Zadbaj o maksymalną trwałość wykonanych prac – rysuj na specjalnym papierze do Brushmarkerów. Znajdziesz go w oryginalnych blokach Winsor Newton. Jego śliska powierzchnia umożliwia mieszanie kolorów, zapobiega ich blednięciu oraz przebijaniu na drugą stronę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Winsor Newton Brushmarker 6 mid tones 6 kolorów

  • Producent: Winsor Newton
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 884955070499
  • EAN: 884955070499
  • Wymiary: 12 x 15 x 1.6 cm