Winsor Newton Brushmarker 6 rich tones 6 kolorów

Zestaw 6 dwustronnych pisaków z końcówką pędzelkową. Tusz na bazie alkoholu. Brushmarkery to artystyczne, dwustronne markery graficzne polecane grafikom, ilustratorom, projektantom, dekoratorom, twórcom komiksu i mangi. Wypełnione transparentnym tuszem na bazie alkoholu, występującym w 72 kolorach....

70.18 zł

-20%

87.72 zł

Dodaj do schowka

Opis


Zestaw 6 dwustronnych pisaków z końcówką pędzelkową. Tusz na bazie alkoholu.

Brushmarkery to artystyczne, dwustronne markery graficzne polecane grafikom, ilustratorom, projektantom, dekoratorom, twórcom komiksu i mangi. Wypełnione transparentnym tuszem na bazie alkoholu, występującym w 72 kolorach. Każdy pisak wyposażony jest w szeroką, ściętą końcówkę oraz elastyczny pędzelek.

Brushmarker Rich Tones zawiera 6 pisaków. Oferuje najbogatsze tony, dostępne w tej serii pisaków. Wspaniała demonstracja intensywności koloru i koncentracji barwników, jaką oferują Brushmarkery. Kolory dostępne w zestawie: Amber, Firebrick, Plum, Cyan, Egyptian blue, Ocean teal.

Zadbaj o maksymalną trwałość wykonanych prac – rysuj na specjalnym papierze do Brushmarkerów. Znajdziesz go w oryginalnych blokach Winsor Newton. Jego śliska powierzchnia umożliwia mieszanie kolorów, zapobiega ich blednięciu oraz przebijaniu na drugą stronę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Winsor Newton Brushmarker 6 rich tones 6 kolorów

  • Producent: Winsor Newton
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 884955070512
  • EAN: 884955070512
  • Wymiary: 12 x 15.2 x 1.8 cm