Wissper Zęby tygrysicy Ruchome obrazki Outlet

  • Media Service Zawada
  • 978837994590033
  • 72 godziny + czas dostawy
Pewnego razu w pokoju Wissper pojawiła się tygrysica Stripes. Jej zęby nie wyglądały zwyczajnie. Czy Wissper pomoże tygrysicy odzyskać biały uśmiech?
5,00 * 10,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,92 zł

Opis

Pewnego razu w pokoju Wissper pojawiła się tygrysica Stripes. Jej zęby nie wyglądały zwyczajnie. Czy Wissper pomoże tygrysicy odzyskać biały uśmiech?

Książeczka "Wissper Zęby tygrysicy Ruchome obrazki" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Wissper Zęby tygrysicy Ruchome obrazki". Krótka forma to doskonały pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczka składa się głównie z obrazków oraz krótkich treści. W tego typu publikacjach głównym elementem są grafiki, natomiast tekst jest dodatkiem. Historie zawierające ilustracje sprawdzą się przede wszystkim dla młodszych dzieci. Obrazy pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją spakować dziecku do torby.

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Wissper Zęby tygrysicy Ruchome obrazki" została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.