Wizarding World Zestaw. Opieka nad magicznymi zwierzętami

Wyobraź sobie opiekę nad stworzeniami z czarodziejskiego świata z Luną Lovegood i zestawem Magical Minis magiczne zwierzęta. Dzięki wyjątkowej 3-calowej lalce Luny Lovegood i trzem tematycznym akcesoriom (w tym mały, latający Testral) młode czarownice, czarodzieje i mugole mogą odtwarzać ulubione...
87,42 * 116,92 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 46,95 zł

Opis

Wyobraź sobie opiekę nad stworzeniami z czarodziejskiego świata z Luną Lovegood i zestawem Magical Minis magiczne zwierzęta.

Dzięki wyjątkowej 3-calowej lalce Luny Lovegood i trzem tematycznym akcesoriom (w tym mały, latający Testral) młode czarownice, czarodzieje i mugole mogą odtwarzać ulubione sceny z Harry'ego Pottera. Przymocuj małego Testrala do drzewa i pozwól mu latać dookoła! Następnie zdejmij wiadro z haczyka i nakarm magiczne zwierzę jabłkami – Luna może je brać do ręki. Następnie znajdź stworzenie ukrywające się pomiędzy liśćmi. Przesuń lunę nad miejscem aktywacji, żeby na drzewie pojawiły się Nieśmiałki. Ten zestaw to doskonały sposób pobudzenia wyobraźni poprzez ekscytującą zabawę. Połącz go z zamkiem Hogwart Magical Minis (sprzedawany oddzielnie) i rozszerz o klasę zaklęć oraz eliksirów (zestawy z lalkami są sprzedawane osobno). Zbierz wszystkie Małe Lalki Magical Minis i zestawy do zabawy, aby stworzyć swój własny świat czarodziejów (każdy sprzedawany osobno). Zabawki Magical Minis to idealne prezenty dla dzieci i fanów Harry'ego Pottera. Poczuj magię dzięki klasie zaklęć!

Szczegóły - Wizarding World Zestaw. Opieka nad magicznymi zwierzętami

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również