Wkład do mopa obrotowego Easy Wring&Clean Turbo Vileda

100% mikroaktywnych włókien daje najlepszy efekt czyszczenia, nawet bez potrzeby użycia detergentów. Ultracienkie włókna dzięki swojej strukturze i delikatności nie rysują podłogi. Mop świetnie czyści wszystkie rodzaje podłóg - w tym panele i parkiety oraz sprawdza się świetnie podczas czyszczenia...

18.99

-21%

23.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Utrzymanie w czystości mieszkania, domu, biura, różnych pomieszczeń czy budynków jest niezwykle ważne. Kiedy wszystko wokół lśni, w szczególności podłogi, przyjemnością staje się przebywanie w higienicznych warunkach. Wkład do mopa obrotowego Easy Wring & Clean Turbo to gwarancja świeżości, blasku i czystości każdej podłogi! Do tego właśnie celu został zaprojektowany i stworzony.

Największą obawą wielu osób podczas czyszczenia jest zazwyczaj jeden istotny aspekt - czy podłogi zostaną zarysowane, czy też nie? Na szczęście wkład do mopa Easy Wring & Clean Turbo jest idealnym rozwiązaniem tego dylematu. Używając go, ma się pewność, że podłogi pozostaną w idealnym stanie! Odpowiadają za to ultracienkie włókna, które dzięki swojej wyjątkowej strukturze i delikatności zadbają o każdą podłogę.

Wkład do mopa firmy Vileda ma jeszcze inne praktyczne zalety:

  • czyści wszystkie rodzaje podłóg (w tym panele i parkiety),
  • świetnie sprawdza się także w przypadku kafelków i szkła,
  • nakładka mopa jest wymienna i można ją wielokrotnie prać (w temp. max. 60°C),
  • 100% mikroaktywnych włókien zapewnia doskonałe efekty czyszczenia nawet bez konieczności użycia detergentów!

Wszystkie powyższe atuty wyróżniają ten wkład do mopa i dlatego też wiele osób decyduje się na jego zakup. To sprawdzona jakość, która jest gwarancją czystych podłóg bez śladów zarysowań.

Firma Vileda zdobyła popularność dzięki innowacyjnym i wydajnym produktom do sprzątania domu i pomieszczeń, prasowania, ochrony i pielęgnacji dłoni oraz suszenia. Oferowany przez firmę asortyment ma jedno zadanie: zapewnić czystość, satysfakcję oraz różnicę przed i po czyszczeniu. Warto sprawdzić i przekonać się o tym na własnej skórze!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wkład do mopa obrotowego Easy Wring&Clean Turbo Vileda

  • Producent: Vileda
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4023103156487
  • EAN: 4023103156487
  • Wymiary: 5 x 19.5 x 22 cm

Inni Klienci kupili również