Wkładka do wózka Egg - szara

  • 5060225069966
Niektóre produkty się tworzy, niektóre produkty się rodzą. Luksusowa wkładka, która pozwoli na małą odmianę Twojego wózka. Dostępna w różnych kolorach sprawi, że wózek zyska nowy, niepowtarzalny i ciekawy wygląd. Wózek Egg został specjalnie zaprojektowany z myślą o świadomych stylu rodzicach....

99.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Niektóre produkty się tworzy, niektóre produkty się rodzą.

Luksusowa wkładka, która pozwoli na małą odmianę Twojego wózka. Dostępna w różnych kolorach sprawi, że wózek zyska nowy, niepowtarzalny i ciekawy wygląd.


Wózek Egg został specjalnie zaprojektowany z myślą o świadomych stylu rodzicach.
Miękkie w dotyku tkaniny tworzące jednocześnie łagodne kształty i ciągłe linie dają wózkowi Egg stylowy i luksusowy wygląd.
Znakomita konstrukcja zapewnia dziecku komfortową jazdę i łatwość w obsłudze każdemu rodzicowi.

Egg został wyposażony w opony z technologią Tru-Ride, które gwarantują komfort jazdy, doskonałe manewrowanie oraz zwiększone bezpieczeństwo.

Stelaż, który można złożyć za pomocą jednej ręki jest kompaktowy i wolnostojący po złożeniu.
Przestronne i wygodne siedzisko można ustawić w 3 różnych pozycjach, dodatkowo siedzisko może być skierowane przodem bądź tyłem do kierunku jazdy.
Siedzisko skierowane tyłem do kierunku jazdy umożliwia interakcję z dzieckiem podczas spaceru, rozwijając jednocześnie u dziecka umiejętność mówienia.
Gdy dziecko jest już starsze, siedzisko skierowane przodem do kierunku jazdy zapewni dziecku możliwość oglądania i poznawania otaczającego go świata.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wkładka do wózka Egg - szara

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060225069966