NOWOŚĆ Wojciech Gil opowiada o lesie

Wojciech Gil opowiada o lesie

  • Opowiada O
  • 9788377635773
  • 3 dni
Z książki dowiecie się:Jak powstają lasy? Czy są w Polsce puszcze?Jakie mamy korzyści z lasu? Czy las potrzebuje opieki?Dlaczego mówimy, że las to dom zwierząt i roślin?Leśnik z wykształcenia i zamiłowania opowiada o swoim ulubionym miejscu na ziemi: o lesie. Bogato zilustrowane, pełne wiedzy i...

36.90 zł

-18%

45.00 zł

Dodaj do schowka

Opis


Z książki dowiecie się:
Jak powstają lasy? Czy są w Polsce puszcze?
Jakie mamy korzyści z lasu? Czy las potrzebuje opieki?
Dlaczego mówimy, że las to dom zwierząt i roślin?
Leśnik z wykształcenia i zamiłowania opowiada o swoim ulubionym miejscu na ziemi: o lesie. Bogato zilustrowane, pełne wiedzy i szacunku do przyrody opowieści pokazują fascynujące życie leśnych ostępów oraz rolę leśników w utrzymaniu i zachowaniu leśnego bogactwa. Książka dla dzieci, rodziców i dziadków.

Wojciech Gil – dr inż. leśnictwa, pracuje w Instytucie Badawczym Leśnictwa. Zawodowo zajmuje się hodowlą lasu, ale pasjonują go także tematy związane z innymi elementami leśnej przyrody i… opowiadanie o nich. Jest autorem kilku książek, głównie o krzewach i drzewach leśnych (w tym wydanych w języku gruzińskim), kilkudziesięciu publikacji naukowych i ponad 300 artykułów w prasie popularno-naukowej. Dużo czasu spędza nie tylko na pisaniu, ale także na fotografowaniu wszystkiego, co w lesie jest ciekawe.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wojciech Gil opowiada o lesie