Wojownicze Żółwie Ninja. Zmutowany chaos. Donatello Deluxe z dźwiękiem, figurka, 14 cm

Krzyknij do tej 14 cm figurki, a ona odkrzyknie autentycznym głosem Donatello z filmu! Donatello jest mózgiem tego zespołu i dba o to, aby on i jego bracia byli zawsze wyposażeni w najnowsze urządzenia. Może i nie jest liderem grupy, ale to nie znaczy, że nie może być Twoim idolem! Teraz gdy...
82,31 * 97,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 91,46 zł

Opis

Krzyknij do tej 14 cm figurki, a ona odkrzyknie autentycznym głosem Donatello z filmu! Donatello jest mózgiem tego zespołu i dba o to, aby on i jego bracia byli zawsze wyposażeni w najnowsze urządzenia. Może i nie jest liderem grupy, ale to nie znaczy, że nie może być Twoim idolem! Teraz gdy Donatello opuścił kanały, nadszedł czas, aby zawalczył o swoje marzenia – w dzień chce być twórcą gier, a w nocy gwiazdą K-popu, razem z braćmi – swoimi największymi (i być może jedynymi) fanami. Pociągnij jego rękę lub nogę, aby usłyszeć osiem wypowiedzi lub cztery efekty dźwiękowe! Przytrzymaj, a Donnie przeciągnie się lub powtórzy to, co mówił! Co za mózgowiec!

Zupełnie jak z filmu: Figurka Donnie'ego ma 14 cm wysokości i została wykonana z dużą dbałością o szczegóły, a dzięki indywidualnym cechom i detalom doskonale pasuje do jego filmowej postaci.

Kopnięcia i silne ciosy w stylu ninja: Wystarczy, że pociągniesz i puścisz rękę lub nogę Donatello.

Gadająca figurka: Kiedy pociągniesz rękę lub nogę figurki, usłyszysz od 8 do 12 różnych okrzyków bojowych i efektów dźwiękowych związanych z bitwą. Przytrzymaj rękę lub nogę figurki, a będzie ciągle powtarzać słowa, dopóki jej nie puścisz.

Szczegóły - Wojownicze Żółwie Ninja. Zmutowany chaos. Donatello Deluxe z dźwiękiem, figurka, 14 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również