Woolite Black Darks Denim płyn do prania ochrona ciemnych kolorów 3.6 l

Płyn do prania Woolite Czerń, Ciemne Kolory & Jeans z Keratyną skutecznie pierze oraz pomaga chronić czerń i ciemne kolory ubrań przed zafarbowaniem. Unikalna formuła płynu Woolite zapewnia ochronę przed blaknięciem kolorów tkanin, zachowując ich nowy wygląd na dłużej. Keratyna zawarta w płynie do...
50,59
Cena za L : 14.05zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,20 zł

Opis

Czarne ubrania nigdy nie wyjdą z mody, jednak czasem okazuje się, że straciły głębię koloru podczas prania. Dla zminimalizowania tego efektu, a nawet do dla przywrócenia straconej czerni, powstał płyn Woolite Dark. Jest to produkt, który zadba o czarne kolory, zniweluje możliwość przebarwień i sprawi, że ubrania znów będą wyglądały jak nowe.

Formuła płynu Woolite została stworzona z innowacyjnych substancji, więc nie trzeba martwić się o blaknięcie czarnej odzieży. Oprócz dbałości o kolorystykę nie zapomniano tutaj również o miękkości tkanin. Zastosowano keratynę, która swoją popularnością cieszy się głównie wśród produktów do pielęgnacji włosów. Woolite to zmienia i sprawia, że ubrania, tak jak i włosy, będą odznaczać się świetnym nawilżeniem i delikatnością.

Zadbano również o redukcję plam, więc nie trzeba martwić się nawet o najtrudniejsze zabrudzenia. Płyn do prania Woolite Dark to świetne rozwiązanie dla każdego, kto dba o swoje ciemne ubrania i pragnie, aby głębia koloru pozostała z nim na długi czas. Jest to też świetny sposób na zachowanie czystości, świeżości oraz pięknego zapachu każdej tkaniny.

Marka Woolite już od lat przyzwyczaja swoich klientów do najwyższej jakości produktów, starając się wpisywać w ich potrzeby. Środki czyszczące i pielęgnujące, które produkuje, odznaczają się wyjątkową jakością połączoną z niską ceną.

Szczegóły - Woolite Black Darks Denim płyn do prania ochrona ciemnych kolorów 3.6 l

  • Producent: Woolite
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627090529
  • EAN: 5900627090529
  • Wymiary: 36.5 x 19 x 12.6 cm

Składniki - Woolite Black Darks Denim płyn do prania ochrona ciemnych kolorów 3.6 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, Enzymy, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zawsze stosuj zalecenia producentów odzieży, zwłaszcza dotyczące temperatury prania. Pierz nowe ubrania za pierwszym razem osobno. Piorąc automatycznie, wlewaj płyn do szuflady pralki bądź wkładaj w dozowniku bezpośrednio do bębna. Po praniu dokładnie umyj ręce.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>