Woolite Delicate Wool płyn do prania ochrona delikatnych tkanin z keratyną 3.6 l

Woolite do delikatnych tkanin i wełny z keratyną pomaga chronić miękkość delikatnych ubrań i zachowuje ich nowy wygląd na dłużej.
40,09 * 50,59 zł
Cena za L : 11.14zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,33 zł

Opis

Marka Woolite doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pragniesz, aby Twoje wełniane i delikatne ubrania były w pełni bezpieczne podczas prania. Właśnie dlatego stworzyła innowacyjny płyn do prania z dodatkiem keratyny, która już od lat znajduje zastosowanie w pielęgnacji ciała, włosów i ubrań.

Jest to płyn, który przede wszystkim jest niezwykle skuteczny w praniu. Wystarczy jeden raz, aby większość zabrudzeń w pełni zniknęła i pozwoliła Ci cieszyć się świeżością i czystością. Jednocześnie płyn ten dba o bezpieczeństwo Twoich tkanin, redukując możliwość uszkodzeń i mechaceń. Zastosowano tutaj również nowoczesną formułę fiber-flex, dzięki której ubrania nie będą się ani rozciągać, ani kurczyć, niezależnie od liczby prań.

Na zwiększoną uwagę zasługuje tutaj dodatek keratyny, która naturalnie nawilża, wygładza i regeneruje włosy. To samo dzieje się, gdy zostaje dodana do prania delikatnych tkanin - sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku, redukuje ich niedoskonałości. Wszystko to zamknięte zostało w poręcznej butelce, która pozwala na łatwą aplikację takiej ilości płynu, jakiej potrzebujesz.

Woolite to amerykańska marka tworząca już od wielu lat najwyższej jakości produkty czyszczące do ubrań. Wszystko to w oparciu o przetestowane i bezpieczne substancje, które są delikatne dla ubrań i skóry. Zwieńczone jest to stosunkowo niską ceną, którą pokochali klienci na całym świecie.

Szczegóły - Woolite Delicate Wool płyn do prania ochrona delikatnych tkanin z keratyną 3.6 l

  • Producent: Woolite
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627090536
  • EAN: 5900627090536
  • Wymiary: 36.5 x 19 x 12.6 cm

Składniki - Woolite Delicate Wool płyn do prania ochrona delikatnych tkanin z keratyną 3.6 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, kompozycja zapachowa, Citronellol, Linalool.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zawsze stosuj zalecenia producentów odzieży, zwłaszcza dotyczące temperatury prania. Pierz nowe ubrania za pierwszym razem osobno. Piorąc automatycznie, wlewaj płyn do szuflady pralki bądź wkładaj w dozowniku bezpośrednio do bębna. Po praniu dokładnie umyj ręce.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Woolite Delikatne Tkaniny i Wełna. Płyn do prania. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawiera Benzisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>