Woolite Mix Colors kapsułki do prania ochrona koloru z keratyną

  • Woolite
  • 5900627094152
Woolite Mix Colors z keratyną. Kapsułki Do Prania. Piorą i utrzymują intensywność kolorów Twoich ubrań w każdym praniu, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.
31,99 * 50,59 zł
Cena za szt. : 0.97zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł

Opis

Woolite Mix Colors z keratyną. Kapsułki Do Prania. Piorą i utrzymują intensywność kolorów Twoich ubrań w każdym praniu, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.

Szczegóły - Woolite Mix Colors kapsułki do prania ochrona koloru z keratyną

  • Producent: Woolite
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627094152
  • EAN: 5900627094152
  • Wymiary: 26.1 x 24.3 x 7.3 cm

Składniki - Woolite Mix Colors kapsułki do prania ochrona koloru z keratyną

15 % - 30 %: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5 % -15 %: mydło, <5 %: fosfoniany, Benzisothiazolinone, enzymy, kompozycja zapachowa, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin

Sposób przygotowania i przechowywania

Jak używać kapsułek do prania?

Dozowanie (dla wszystkich stopni twardości wody): Należy wrzucić 1 kapsułkę w pustym bębnie pralki przed załadowaniem prania. Nie wrzucaj kapsułki do szufladki na detergent. Nie dotykaj kapsułek mokrymi rękami.

  • Wrzuć 1 kapsułkę Woolite – 1 pranie dla standardowego wsadu pralki 4,5 kg.
  • Wrzuć 2 kapsułki Woolite – dla wsadu pralki powyżej 5 kg. Przy średnich zabrudzeniach i dla średnio twardej wody.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i możne ja łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie przekłuwać, nie rozrywać, nie przecinać. Jeśli dziecko włoży kapsułkę do ust, natychmiast ją usunąć i nie wywoływać wymiotów. Używać wyłącznie suchymi rękami. Zawiera Linalool. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>