Woolite Mix Colors Płyn do prania kolorowych tkanin 3.6 l

Płyn do prania WOOLITE Mix Colors stworzony został specjalnie z myślą o ubraniach kolorowych, które prane w zwykłych środkach tracą swą intensywność i przebarwiają inne kolory. Zastosowana w płynie formuła ProCare chroni je sprawiając, że nawet po wielu praniach każdy kolor jest tak samo wyrazisty,...

27.99 zł

-13%

32.12 zł

Cena za L : 7.78zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn do prania WOOLITE Mix Colors stworzony został specjalnie z myślą o ubraniach kolorowych, które prane w zwykłych środkach tracą swą intensywność i przebarwiają inne kolory. Zastosowana w płynie formuła ProCare chroni je sprawiając, że nawet po wielu praniach każdy kolor jest tak samo wyrazisty, a ubrania wyglądają jak nowe. Chroniąc kolory, płyn pozostaje jednocześnie bezwzględny dla plam. Usuwa wszelkie zabrudzenia, pozostawiając ubrania niezwykle delikatne w dotyku i świeże w zapachu. Teraz możesz cieszyć się tęczą kolorów w swojej szafie.

Składniki - Woolite Mix Colors Płyn do prania kolorowych tkanin 3.6 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne mydło Benzisothiazolinone Methylisothiazolinone enzymy kompozycja zapachowa Citronellol Geraniol Limonene Linalool

Sposób przygotowania i przechowywania

Zawsze stosuj zalecenia producentów odzieży, zwłaszcza dotyczące temperatury prania. Pierz nowe ubrania za pierwszym razem osobno. Piorąc automatycznie, wlewaj płyn do szuflady pralki bądź wkładaj w dozowniku bezpośrednio do bębna. Po praniu dokładnie umyj ręce.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi.

  • W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu.
  • W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Dane producenta/dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) SA Mokotów NOVA ul. Wołoska 22 02-675 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Woolite Mix Colors Płyn do prania kolorowych tkanin 3.6 l

  • Producent: Woolite
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627090512
  • EAN: 5900627090512
  • Wymiary: 38 x 20 x 10 cm