NOWOŚĆ Woolite Płyn do prania kolorów z keratyną Colour Fruity 3.6 l

Woolite Płyn do prania kolorów z keratyną Colour Fruity 3.6 l

Dzięki Woolite Fruity Twoje pranie zawsze będzie pachniało owocowym zapachem lata, a Twoje ubrania będą czyste i świeże dłużej. Woolite Fruity wyróżnia się niepowtarzalnym zapachem moreli i brzoskwini z nutami egzotycznych owoców. Przekonaj się już dziś i ciesz się nieskazitelnym wyglądem...
37,99 * 45,99 zł
Cena za L : 10.55zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,99 zł

Opis

Dzięki Woolite Fruity Twoje pranie zawsze będzie pachniało owocowym zapachem lata, a Twoje ubrania będą czyste i świeże dłużej. Woolite Fruity wyróżnia się niepowtarzalnym zapachem moreli i brzoskwini z nutami egzotycznych owoców. Przekonaj się już dziś i ciesz się nieskazitelnym wyglądem ulubionych ubrań dłużej niż kiedykolwiek wcześniej!

Zalety produktu:

 • Wyjątkowy zapach
 • Aktywna formuła z keratyną
 • Ochrona tkanin przed uszkodzeniami podczas prania
 • Utrzymuje intensywność kolorów
 • Wyłapuje barwniki – zapobiega farbowaniu
 • Skutecznie usuwa plamy
 • Działa nawet w 30 stopniach

Czyste ubrania bez zniszczeń

Podczas każdego prania ubrania ulegają niszczącej sile tarcia, co prowadzi do utraty kształtu, koloru i mechacenia. Aby temu zapobiec, Woolite stworzył serię płynów do prania Keratin Therapy. Aktywna Formuła z dodatkiem keratyny, znanej dotychczas głównie z profesjonalnych kosmetyków do włosów, skutecznie chroni i wygładza włókna.

Dbaj o ulubione rzeczy CODZIENNIE

Nowy Woolite Keratin Therapy Fruity to płyn do codziennego prania wszystkich rodzajów ubrań, który chroni przed:

 • utratą koloru
 • utratą kształtu
 • mechaceniem

Keratynowa terapia dla ubrań

Nasz płyn skutecznie pierze oraz pomaga chronić kolory ubrań przed blaknięciem i zafarbowaniem, sprawiając, że dłużej wyglądają jak nowe. Aktywna formuła z keratyną zapewnia ochronę przed zniszczeniem. Dodatkowo wyłapuje barwniki, dzięki czemu pomaga chronić jaśniejsze elementy ubrań przed zafarbowaniem.

Woolite to skuteczniejsza ochrona tkanin

Woolite to jedyny na rynku płyn z keratyną, słynącą z wyjątkowych właściwości pielęgnacyjnych włosów. Keratyna dba o nie i regeneruje, wykazując świetne właściwości ochronne, nawilżające i wygładzające. Z tego względu jest chętnie wykorzystywana przez największych światowych producentów kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Zadbaj o czyste pranie bez zniszczeń z Woolite Keratin Therapy!

Kapsułki czy płyn do prania?

Produkty Woolite z keratyną są dostępne w postaci płynów do prania, a także w formie wygodnych kapsułek do prania.

Szczegóły - Woolite Płyn do prania kolorów z keratyną Colour Fruity 3.6 l

 • Producent: Woolite
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5908252011926
 • EAN: 5908252011926
 • Wymiary: 36.5 x 19 x 12.6 cm

Składniki - Woolite Płyn do prania kolorów z keratyną Colour Fruity 3.6 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, enzymy, kompozycja zapachowa, Limonene, Linalool.

Sposób przygotowania i przechowywania

Dla wszystkich stopni twardości wody. Zawsze stosuj zalecenia producentów odzieży, zwłaszcza dotyczące temperatury prania. Pierz nowe ubrania za pierwszym razem osobno. Piorąc automatycznie, wlewaj płyn do szuflady pralki bądź umieszczaj w dozowniku pralki bezpośrednio w bębnie. Po praniu dokładnie umyj ręce.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Woolite Keratin Therapy do Kolorów. Płyn do prania z keratyną. Uwaga. Zawiera Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRA: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU POLKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OSRODKIEM ZATRUC/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Informacja alergenna

Zawiera Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>