Woolite Płyn do prania ochrona kolorów z keratyną 4.5 l

Płyn do prania Woolite do kolorów z keratyną doskonale pielęgnuje tkaniny oraz pomaga chronić kolor ubrań przed zafarbowaniem i blaknięciem, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.
49,99
Cena za L : 11.11zł

Opis

Płyn do prania Woolite do kolorów z keratyną doskonale pielęgnuje tkaniny oraz pomaga chronić kolor ubrań przed zafarbowaniem i blaknięciem, zachowując ich nowy wygląd na dłużej.

Szczegóły - Woolite Płyn do prania ochrona kolorów z keratyną 4.5 l

  • Producent: Woolite
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627056938
  • EAN: 5900627056938
  • Wymiary: 38 x 19 x 14 cm

Składniki - Woolite Płyn do prania ochrona kolorów z keratyną 4.5 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: mydło, niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, kompozycje zapachowe, Linalool, Limonene.

Sposób przygotowania i przechowywania

Dla wszystkich stopni twardości wody.

Zawsze stosuj zalecenia producentów odzieży, zwłaszcza dotyczące temperatury prania. Pierz nowe ubrania za pierwszym razem osobno. Piorąc automatycznie, wlewaj płyn do szuflady pralki, bądź wkładaj w dozowniku bezpośrednio do bębna. Po praniu dokładnie umyj ręce.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Woolite Do Kolorów z Keratyną. Płyn do prania. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Informacja alergenna

Zawiera: Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>