Woolite Pro Care Płyn do prania uniwersalny 3.6 l

Płyn do prania Woolite Pro-Care z Keratyną to najlepszy wybór dla Twojej ulubionej odzieży. Złoty płyn Woolite zawiera bogatą formułę pielęgnacyjną, która nadaje tkaninom niesamowity blask i wygładza ich włókna. Twoje najlepsze ubrania mogą dłużej wyglądać jak nowe. Przeznaczony jest do prania...

27.99 zł

-13%

32.12 zł

Cena za L : 7.78zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn do prania Woolite Pro-Care z Keratyną to najlepszy wybór dla Twojej ulubionej odzieży. Złoty płyn Woolite zawiera bogatą formułę pielęgnacyjną, która nadaje tkaninom niesamowity blask i wygładza ich włókna. Twoje najlepsze ubrania mogą dłużej wyglądać jak nowe. Przeznaczony jest do prania wszystkich kolorów oraz bieli. Woolite zachęca do jeszcze lepszego dbania o tkaniny wprowadzając na rynek produkty do prania z Keratyną. Dzięki swym wyjątkowym właściwościom, Keratyna jest chętnie wykorzystywana przez największych światowych producentów kosmetyków do pielęgnacji włosów. Skutecznie o nie dba, pomaga chronić, nawilża, wygładza i regeneruje. Dlatego od teraz produkty Woolite zostały wzbogacone o Keratynę.

Dzięki czemu ubrania wyglądają dłużej jak nowe!

Poczuj się pięknie i pewna siebie, gdziekolwiek jesteś! Olśniewaj z Woolite!

Składniki - Woolite Pro Care Płyn do prania uniwersalny 3.6 l

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne mydło Benzisothiazolinone Methylisothiazolinone enzymy kompozycja zapachowa Alpha-Isomethyl Ionone Benzyl Salicylate Citronellol Hexyl Cinnamal

Sposób przygotowania i przechowywania

Zawsze stosuj zalecenia producentów odzieży, zwłaszcza dotyczące temperatury prania. Pierz nowe ubrania za pierwszym razem osobno. Piorąc automatycznie, wlewaj płyn do szuflady pralki bądź wkładaj w dozowniku bezpośrednio do bębna. Po praniu dokładnie umyj ręce.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Dane producenta/dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) SA Mokotów NOVA ul. Wołoska 22 02-675 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Woolite Pro Care Płyn do prania uniwersalny 3.6 l

  • Producent: Woolite
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627090543
  • EAN: 5900627090543
  • Wymiary: 38 x 20 x 10 cm