NOWOŚĆ Wowka Miód Perłowy Rzepakowy 720

Wowka Miód Perłowy Rzepakowy 720

Miód rzepakowy to jeden z pierwszych miodów wirowanych wraz z początkiem sezonu. Jest to miód, który przypadnie do gustu każdemu - jego cechami charakterystycznymi są delikatna słodycz oraz nieznaczna goryczka. Dzięki bogatej zawartości mikro- oraz makroelementów jest to miód polecany osobom w...

39.99 zł

Cena za kg : 55.54zł

Dodaj do schowka

Opis

Miód rzepakowy to jeden z pierwszych miodów wirowanych wraz z początkiem sezonu. Jest to miód, który przypadnie do gustu każdemu - jego cechami charakterystycznymi są delikatna słodycz oraz nieznaczna goryczka. Dzięki bogatej zawartości mikro- oraz makroelementów jest to miód polecany osobom w każdym wieku, zarówno dzieciom, dorosłym, jak i osobom starszym. Jeżeli szukasz zdrowego substytutu cukru, bez intensywnego aromatu, miód rzepakowy to strzał w dziesiątkę.

Miód rzepakowy polecany jest osobom z nadciśnieniem. Jego regularne stosowanie w diecie może znacząco zmniejszyć ryzyko choroby wieńcowej oraz spowolnić postępujące zmiany miażdżycowe. Wspomoże również organizm podczas okresów rekonwalescencji i po przebytych chorobach. To zdrowe i naturalne źródło łatwo przyswajalnej energii, która nie tylko wzmocni ciało, lecz również poprawi nastrój i ułatwi zasypianie. Z tego też powodu nada się jako naturalny dodatek to domowych napojów izotonicznych, które polecamy pić w okresach zwiększonego wysiłku fizycznego oraz intelektualnego.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.

Dane producenta/dystrybutora

FHU Marek Molęda, ul. Jagiellończyka 45, 10-062 Olsztyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wowka Miód Perłowy Rzepakowy 720

  • Producent: Wowka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906395872626
  • EAN: 5906395872626
  • Wymiary: 11 x 10.1 x 10.1 cm