NOWOŚĆ Wowka Miód wielokwiatowy Słoneczny 740 g

Wowka Miód wielokwiatowy Słoneczny 740 g

Miód wielokwiatowy nigdy nie jest taki sam. Znany również pod wdzięczną nazwą ‘Miodu Tysiąca Kwiatów’, miód wielokwiatowy różni się smakiem, wyglądem i aromatem w zależności od pory zbioru oraz roślin, z których pszczoły pobierają nektar. Kupując słoiczek tego miodu, masz szansę skosztować...

39.99 zł

Cena za kg : 54.04zł

Dodaj do schowka

Opis

Miód wielokwiatowy nigdy nie jest taki sam. Znany również pod wdzięczną nazwą ‘Miodu Tysiąca Kwiatów’, miód wielokwiatowy różni się smakiem, wyglądem i aromatem w zależności od pory zbioru oraz roślin, z których pszczoły pobierają nektar. Kupując słoiczek tego miodu, masz szansę skosztować wyjątkowego i niepowtarzalnego daru Matki Natury.

Właściwości miodu kwiatowego różnią się w zależności od gatunków roślin, z którego pszczoły pobrały nektar, usytuowania pasieki oraz pory roku. Zdecydowaną większość substancji składowych miodu wielokwiatowego stanowią węglowodany, łatwo przyswajalne cukry proste, takie jak: fruktoza i glukoza.

Miód ten stanowi doskonałe źródło przystępnej energii, którą zdrowo spożytkuje zarówno nasze ciało jak i umysł. Jeżeli pragniesz wzmocnić skórę, włosy, kości i zadbać o układ krwionośny, miód wielokwiatowy to doskonały wybór. Dzięki swej różnorodności, miód ten polecany jest również w leczeniu alergii. To doskonały wybór na zdrowy dodatek do śniadań, zarówno dla starszych, jak i młodszych.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.

Dane producenta/dystrybutora

FHU Marek Molęda, ul. Jagiellończyka 45, 10-062 Olsztyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wowka Miód wielokwiatowy Słoneczny 740 g

  • Producent: Wowka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906395872664
  • EAN: 5906395872664
  • Wymiary: 11 x 10.1 x 10.1 cm