NOWOŚĆ Wowka Miód wielokwiatowy z pyłkiem 720 g

Wowka Miód wielokwiatowy z pyłkiem 720 g

Pszczoły wytwarzają nie tylko miód, lecz również inne, bardzo cenne produkty. Jednym z nich jest pyłek pszczeli - te drobne, urocze kuleczki w różnych odcieniach żółci to mini-bomba dla zdrowia zapewniająca maksymalne działanie. O właściwościach miodu wielokwiatowego pisaliśmy już tutaj. A jakie...

34.99 zł

-13%

39.99 zł

Cena za kg : 48.6zł

Dodaj do schowka

Opis

Pszczoły wytwarzają nie tylko miód, lecz również inne, bardzo cenne produkty. Jednym z nich jest pyłek pszczeli - te drobne, urocze kuleczki w różnych odcieniach żółci to mini-bomba dla zdrowia zapewniająca maksymalne działanie. O właściwościach miodu wielokwiatowego pisaliśmy już tutaj.

A jakie właściwości posiada pyłek pszczeli?

Posiada dosyć charakterystyczny smak i delikatny aromat. Połączenie go z miodem czyni go jeszcze lepiej przyswajalnym dla naszego organizmu. Pyłek pszczeli zawiera witaminy A, z grupy B, C, D, E oraz PP oraz takie minerały jak wapń, magnez, żelazo, cynk i fosfor.

Miód wielokwiatowy z pyłkiem pszczelim to naturalne i łatwo przyswajalne źródło tych niezbędnych mikro- oraz makroelementów, dzięki którym będziemy cieszyć się zwiększoną odpornością, zdrowiem, energią oraz doskonałym nastrojem. Najprostszym sposobem na wykorzystanie miodu wielokwiatowego z pyłkiem pszczelim jest smakowanie go łyżeczką wprost ze słoika lub rozpuszczenie łyżeczki miodu w letniej wodzie. To wyśmienity substytut kawy, który doda nam zdrowej i długotrwałej energii na cały dzień.

Składniki - Wowka Miód wielokwiatowy z pyłkiem 720 g

98% miód, 2% pyłek.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.

Dane producenta/dystrybutora

FHU Marek Molęda, ul. Jagiellończyka 45, 10-062 Olsztyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wowka Miód wielokwiatowy z pyłkiem 720 g

  • Producent: Wowka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906395872701
  • EAN: 5906395872701
  • Wymiary: 11 x 10.1 x 10.1 cm