Wózek sklepowy z akcesoriami Mega Creative

Wózek sklepowy z akcesoriami Mega Creative to zabawka, która przenosi dzieci w fascynujący świat zakupów i symulacji sklepu. Ten kolorowy zestaw oferuje nie tylko godziny rozrywki, ale także rozwijanie zdolności społecznych i kreatywności dziecka. Oto więcej informacji na temat tej wspaniałej...
76,24

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 76,24 zł

Taniej nie kupisz! >>

Opis

Wózek sklepowy z akcesoriami Mega Creative to zabawka, która przenosi dzieci w fascynujący świat zakupów i symulacji sklepu. Ten kolorowy zestaw oferuje nie tylko godziny rozrywki, ale także rozwijanie zdolności społecznych i kreatywności dziecka. Oto więcej informacji na temat tej wspaniałej zabawki: Zawartość zestawu: Wózek sklepowy: Wózek jest wyposażony w ruchomą rączkę, która umożliwia przemieszczanie go w górę i w dół. Sterowanie ruchem wózka odbywa się za pomocą niewielkiego przycisku umieszczonego z boku wózka. To sprawia, że zabawa jest interaktywna i realistyczna, co dzieci uwielbiają.

  • Kasa sklepowa: Zestaw zawiera kasa sklepową, która pozwala dzieciom udawać ekspedientów lub klientów. Można skanować produkty, obliczać cenę zakupów i udawać, że dokonuje się transakcji, co doskonale rozwija zdolności matematyczne i społeczne.
  • Skaner: Skaner w zestawie pozwala dzieciom "skenować" produkty przed dodaniem ich do wózka lub finalizacją zakupów. To świetny sposób na udawanie ekspedienta w sklepie i rozwijanie wyobraźni.
  • Artykuły spożywczo-przemysłowe: Zestaw zawiera różnorodne produkty spożywcze i przemysłowe, które są imitacją prawdziwych produktów. Dzieci mogą udawać, że robią zakupy, dodając i usuwając przedmioty z wózka, co rozwija zdolności rozpoznawania i kategoryzacji przedmiotów.

Materiał: Całość zestawu wykonana jest z trwałego plastiku, co gwarantuje bezpieczną i długotrwałą zabawę. Wszystkie produkty są dokładnie odwzorowane i imitują prawdziwe produkty, co dodaje realizmu zabawie.

Dwa kolory do wyboru: Zestaw wózka sklepowego występuje w dwóch atrakcyjnych kolorach: różowym i zielonym, co pozwala wybrać opcję odpowiednią dla każdego dziecka.

Wózek sklepowy z akcesoriami Mega Creative to zabawka, która rozwija kreatywność, umiejętności społeczne, matematyczne oraz sensoryczne u dzieci. To idealny sposób na udawanie zakupów i zachęcanie do wspólnej zabawy, dzięki czemu dzieci rozwijają umiejętność komunikacji i współpracy. Zabawa tą zabawką dostarcza mnóstwo frajdy i uczy jednocześnie ważnych umiejętności życiowych.

Mix kolorów. Wysyłka losowa. Cena za sztukę.

Szczegóły - Wózek sklepowy z akcesoriami Mega Creative

  • Producent: Mega Creative
  • Kod producenta: 9937
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904335891003
  • EAN: 5904335891003

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt