NOWOŚĆ Wpc Blok pionowy - Malarze Koty 13x16 cm

Wpc Blok pionowy - Malarze Koty 13x16 cm

Wodoodporny blok wielokrotnego użytku do rysowania, malowania i nauki. Idealny produkt do rozwijania wyobraźni, pobudzenia kreatywności, pełni też funkcje edukacyjne. Do wykorzystywania bloku używaj flamastrów, które posiadają tusz na bazie wody. Flamastry zmywają się po umieszczeniu bloku pod...
22,32

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,79 zł

Opis

Wodoodporny blok wielokrotnego użytku do rysowania, malowania i nauki. Idealny produkt do rozwijania wyobraźni, pobudzenia kreatywności, pełni też funkcje edukacyjne. Do wykorzystywania bloku używaj flamastrów, które posiadają tusz na bazie wody. Flamastry zmywają się po umieszczeniu bloku pod bieżącą wodą lub przy użyciu mokrej ściereczki, dzięki czemu produkt może być używany wielokrotnie. Można używać także kredek ołówkowych oraz miękkich ołówków, jednak wyczyszczenie produktu będzie możliwe tylko za pomocą gumki do ścierania. Produkt wykonany w całości z najwyższej jakości tworzyw polipropylenowych.

Instrukcje

Środki ostrożności: Zawsze zaczynaj kolorowanie bądź rysowanie od góry, aby uniknąć pobrudzenia rąk. Zaleca się używanie flamastrów na bazie wody, które można usunąć z maty pod bieżącą wodą bądź przy pomocy nawilżonej ściereczki. Możesz użyć kredek bądź miękkiego ołówka do pisania i gumki do łatwego czyszczenia. Nie myć w zmywarce. Unikać kontaktu z wysoką temperaturą. Nie ciąć ani nie składać. Wszystkie napisy i obrazki należy zmyć przed rozpoczęciem innej czynności lub jedzeniem. Opakowanie nie jest zabawką. Opakowanie należy zutylizować natychmiast po otwarciu.

Szczegóły - Wpc Blok pionowy - Malarze Koty 13x16 cm

  • Kod producenta: SFU3010
  • Producent: Wpc
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8681379330107
  • EAN: 8681379330107
  • Wymiary: 13.0 x 16.0 x 0.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>