Wrebbit Poster Puzzle 3D 910 el Gra o Tron

  • Tactic
  • 665541020186
Winterfell to potężny, majestatyczny zamek rodowy i siedziba rodu Starków, jednocześnie Stolica Północy z popularnego serialu Gra o tron. To ogromny kompleks zamkowy z murami obronnymi, basztami i licznymi wieżyczkami. Co ciekawe, Winterfell zbudowano wokół starożytnego Bożego Gaju, w którym...

203.87 zł

-15%

241.03 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Winterfell to potężny, majestatyczny zamek rodowy i siedziba rodu Starków, jednocześnie Stolica Północy z popularnego serialu Gra o tron. To ogromny kompleks zamkowy z murami obronnymi, basztami i licznymi wieżyczkami. Co ciekawe, Winterfell zbudowano wokół starożytnego Bożego Gaju, w którym znajdują się gorące źródła. Dzięki temu możliwe było ogrzanie zamku woda z gorących źródeł płynie w rurach w ścianach budynku, zapewniając ciepło i komfort zwłaszcza podczas mroźnych zim.
Wszyscy fani Gry o tron, niezależnie od wieku, mają teraz możliwość zbudowania fantastycznie odwzorowanej repliki zamku za pomocą piankowych puzzli 3D Wrebbit. W zestawie znajdziesz aż 910 elementów, które zapewnią zajęcie na długie godziny. Puzzle Wrebbit są stosunkowo spore i mięciutkie. Nadruk znajduje się tylko z jednej strony. Elementy układamy na płasko, tak jak klasyczne puzzle, a dopiero większe całości łączymy, tworząc przestrzenne konstrukcje. To wspaniała zabawa, która wpływa pozytywnie na rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych. Układanie puzzli ćwiczy umiejętności manualne i koordynacyjne, uczy cierpliwości, wspomaga koncentrację i stymuluje wyobraźnię i kreatywność. Zdecydowanie polecamy!
Wrebbit to firma produkująca trójwymiarowe puzzle piankowe, które charakteryzują świetna jakość wykonania i ciekawe projekty. W ofercie dostępne są różne serie puzzli: m.in. klasyczne modele przedstawiające najsłynniejsze budowle świata, budynki Nowego Jorku lub obiekty znane ze światów Harry`ego Pottera czy Gry o tron. Układanki są produkowane w Kanadzie i sprzedawane w wielu krajach na całym świecie.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wrebbit Poster Puzzle 3D 910 el Gra o Tron

  • Producent: Tactic
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 665541020186
  • Język: polski
  • EAN: 665541020186
  • Wymiary: 42x30x11 cm