Wróżki. Zdrapywanka z rysikiem

Wróżki. Zdrapywanka z rysikiem. Drap, drap! Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat wróżek. Pod warstwą czerni kryje się 10 pięknych, wielobarwnych ilustracji. Dziecko wzbudza swoją ciekawość, stopniowo odkrywając obrazki. W środku znajdziemy...
16,15 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,81 zł

Opis

Wróżki. Zdrapywanka z rysikiem. Drap, drap! Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat wróżek. Pod warstwą czerni kryje się 10 pięknych, wielobarwnych ilustracji. Dziecko wzbudza swoją ciekawość, stopniowo odkrywając obrazki. W środku znajdziemy również krótkie wierszyki, dołączone do każdej ilustracji. Książeczka z serii "Zdrapywanka z rysikiem" to wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, a także pomysł na zajęcie dziecka w podróży. Jest to również świetny trening koncentracji i dokładności. Ponadto książka rozwija wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną dziecka. Baw się tą książką i odkrywaj magiczne ilustracje! Zabawa z książką będzie jeszcze ciekawsza, jeśli wymyślisz swoje pomysły na ozdabianie rysunków - mogą to być paski, kółka, kreski czy zygzaki. Pobudź swoją wyobraźnię i baw się kolorami! Zdrapywanka doskonale sprawdzi się jako prezent dla dzieci od 4 roku życia. Cechy produktu: - wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, - sposób na ćwiczenie koncentracji i dokładności, - pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży, - produkt jest zapakowany na blistrze. Zawartość zestawu: - Zdrapywanka z rysikiem (10 ilustracji). Wymiary opakowania: 16x26x1,5cm Wiek: 4+

Autorem książeczki "Wróżki. Zdrapywanka z rysikiem" jest Anna Podgórska.

"Wróżki. Zdrapywanka z rysikiem" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają maluchom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka czy palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją zapakować do plecaka dziecka.

Książkę wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

"Wróżki. Zdrapywanka z rysikiem" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.