Wstyd. Moc uczuć

Nowa seria książek dla dzieci, której oś stanowią zagadnienia związane z emocjami. Mała, rudowłosa Kasia to alter ego znanej psycholożki Katarzyny Miller, która postanowiła stworzyć tę postać na potrzeby niniejszej serii. Jej bohaterka spróbuje oswoić dzieci z targającymi nimi uczuciami, czasem...
16,63 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,81 zł

Opis

Nowa seria książek dla dzieci, której oś stanowią zagadnienia związane z emocjami.

Mała, rudowłosa Kasia to alter ego znanej psycholożki Katarzyny Miller, która postanowiła stworzyć tę postać na potrzeby niniejszej serii. Jej bohaterka spróbuje oswoić dzieci z targającymi nimi uczuciami, czasem bardzo trudnymi, pokazać, że emocje dotyczą każdego, są całkowicie naturalne oraz że można sobie z nimi radzić.

Autorem tytułu "Wstyd. Moc uczuć" jest Miller Katarzyna.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących publikacji poruszających ciekawe tematy. "Wstyd. Moc uczuć" to idealny upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Przedszkolaki w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i kup też kolejne książki z cyklu "MOC UCZUĆ".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Wstyd. Moc uczuć" udostępniło Wydawnictwo DWUKROPEK. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.