Wtorek. Najgorszy tydzień życia

Czy kiedykolwiek mieliście ZŁY TYDZIEŃ? Antek Fert właśnie taki MA! Ledwie przetrwał PONIEDZIAŁEK, a już nadciąga... WTOREK! Kot nadal nie wraca, prawdopodobnie porwany przez kosmitów. Tata zachowuje się bardziej obciachowo niż kiedykolwiek, a filmik z Antkiem niespodziewanie staje się wiralem! A...
20,44 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,07 zł

Opis

Czy kiedykolwiek mieliście ZŁY TYDZIEŃ?

Antek Fert właśnie taki MA!

Ledwie przetrwał PONIEDZIAŁEK, a już nadciąga... WTOREK!

Kot nadal nie wraca, prawdopodobnie porwany przez kosmitów. Tata zachowuje się bardziej obciachowo niż kiedykolwiek, a filmik z Antkiem niespodziewanie staje się wiralem! A kiedy jednego dnia mają się odbyć jednocześnie pokaz naukowy i robienie szkolnych zdjęć, to już wiadomo, że musi dojść do jeżącej włosy na głowie, mrożącej krew w żyłach katastrofy na epicką skalę!


Opinie o książce

WTOREK jest do bani.

Eva Amores

Najgorszy tydzień życia? Raczej NAJLEPSZA KSIĄŻKA EVER!

Matt Cosgrove

Jesteśmy bardzo rozczarowani naszymi rodzicami

Dzieci Evy i Matta


O autorach

Eva Amores jest graficzką i fotografką. Pracowała dla opery w Sydney i ABC. Pochodzi z Filipin, a do Australii przeprowadziła się w liceum. Lubi buty, podróże i jeszcze raz buty.

Matt Cosgrove jest autorem i ilustratorem bestsellera "Macca the Alpaca" i serii "The Epic Fail Tales". Urodził się i wychował w zachodnim Sydney. Lubi czekoladę, unikanie ludzi i więcej czekolady.

Eva i Matt poznali się dwadzieścia pięć lat temu na studiach, gdy przypadkiem pracowali nad projektem w tej samej grupie. Od tej pory nie przestają ze sobą współpracować. Mają na koncie dużo obiadów, ciast, bałaganu, błędów, wspomnień, złych decyzji odzieżowych i dwie prawdziwe istoty ludzkie, ale to jest ich druga wspólna książka.

W czasach lockdownu, gdy na świecie zrobiło się trochę ponuro, mogli zająć się wypiekiem chleba albo nałogowym oglądaniem Netfliksa, ale nie - postanowili stworzyć cykl "Najgorszy tydzień życia". (Tak wyszło, sorki).

Szczegóły - Wtorek. Najgorszy tydzień życia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>