www.weiter_deutsch 3. Podręcznik z CD Outlet

www.weiter_deutsch to trzyczęściowa seria do nauki języka niemieckiego w gimnazjum. Kurs przeznaczony jest dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego, realizacja materiału przewidziana jest w wymiarze trzech godzin tygodniowo i prowadzi do osiągnięcia poziomu B1 według Europejskiego...
21,88 * 44,00 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,88 zł

Opis

www.weiter_deutsch to trzyczęściowa seria do nauki języka niemieckiego w gimnazjum. Kurs przeznaczony jest dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego, realizacja materiału przewidziana jest w wymiarze trzech godzin tygodniowo i prowadzi do osiągnięcia poziomu B1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - www.weiter_deutsch 3. Podręcznik z CD

  • Autorzy: Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło, Marta Kozubska
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978832621090733
  • ISBN: 9788326210907

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>