Wycinanki - Kocham zwierzęta!

Ta piękna książeczka aktywizująca dedykowana jest najmłodszym miłośnikom zwierząt. Pozwoli im całkowicie samodzielnie i w pełni bezpiecznie – bez używania nożyczek, stworzyć modle sympatycznych czworonogów jak żyrafa, słoń, niedźwiedź, pies, kot, myszki czy żółw, a także wskrzesić do życia...
10,15 * 17,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,52 zł

Opis


Ta piękna książeczka aktywizująca dedykowana jest najmłodszym miłośnikom zwierząt. Pozwoli im całkowicie samodzielnie i w pełni bezpiecznie – bez używania nożyczek, stworzyć modle sympatycznych czworonogów jak żyrafa, słoń, niedźwiedź, pies, kot, myszki czy żółw, a także wskrzesić do życia sześcionożną biedronkę i dwa groźne węże. W tej twórczej i pasjonującej pracy małym wielbicielom fauny pomogą wzory, jasne instrukcje oraz nacięcia. Już 4-letni przyjaciele zwierząt bez trudu poradzą sobie ze skonstruowaniem kartonowych zwierząt, którymi będą mogli się bawić. Dodatkową atrakcją książeczki są wierszyki o konstruowanych zwierzętach.

Uprzestrzennianie papieru jest twórczą i rozwijającą zabawą aktywizującą. Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci ćwiczą sprawność manualną, poznają nowe techniki plastyczne, kształcą wyobraźnię przestrzenną, uczestniczą w fascynującym procesie tworzenia własnych zabawek. Wycinanki są doskonałym prezentem edukacyjnym dla dziecka.

Mikołaj Michałowski jest autorem książki "Wycinanki - Kocham zwierzęta!".

"Wycinanki - Kocham zwierzęta!" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Jest to wspaniała opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Książki dla dzieci w wieku 3-11 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po lekturze książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź też pozostałe bajki z cyklu "Wycinanki".

Jest to dość krótka lektura - jej długość: 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Wycinanki - Kocham zwierzęta! została opublikowana przez Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź również inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.