Wykopaliska Triceratops 0028 RUSSELL

  • Russell
  • 5903794100282
WYDOBĄDŹ PRZESTUDIUJ WYEKSPONUJZostań paleontologiem i wydobądź kości prehistorycznego triceratopsa, który żył na ziemi przed tysiącami lat. Złóż kości według schematu, a powstanie efektowny szkielet.CZY WIESZ, ŻENazwa Triceratops oznacza twarz o trzech rogachTriceratops należał do rodziny rogatych...

40.89 zł

-25%

54.52 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

WYDOBĄDŹ PRZESTUDIUJ WYEKSPONUJZostań paleontologiem i wydobądź kości prehistorycznego triceratopsa, który żył na ziemi przed tysiącami lat. Złóż kości według schematu, a powstanie efektowny szkielet.CZY WIESZ, ŻENazwa Triceratops oznacza twarz o trzech rogachTriceratops należał do rodziny rogatych dinozaurów o nazwie Ceratopsy (Ceratopsia). Inni przedstawiciele tej rodziny to Torozaur (Torosaurus) i styrakozaur (Styracosaurus).Pierwsze skamieniałe kości Triceratopsa znaleziono w Kolorado w USA w 1887 roku. Początkowo naukowcy sądzili, że należały one do wielkiego prehistorycznego bizona. Zajrzyj do środka znajdziesz tam więcej ciekawych faktów.

ZAWARTOŚĆ: Zestaw zawiera bryłę gipsu w której ukryte są kości dinozaura oraz narzędzia do prowadzenia wykopalisk. Po odnalezieniu i oczyszczeniu wszystkich kości można z nich złożyć cały szkielet. Gotowy szkielet ma około 20 cm długości. Dołączona do zestawu kartonowa karta ekspozycyjna zawiera wiele ciekawych informacji na temat Triceratopsa na odwrocie. Zestaw nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. UWAGA: ZALECANY JEST NADZÓR OSOBY DOROSŁEJ.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wykopaliska Triceratops 0028 RUSSELL

  • Producent: Russell
  • Kod producenta: 0028 RUSS
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903794100282
  • EAN: 5903794100282

Inni Klienci kupili również