Wynalazek przyjaciółki Belli Outlet

Tym razem Bella razem z ojcem będzie uczestniczyć w dorocznym pokazie wynalazków! Gdy podczas prezentacji jednej z maszyn potrzebny jest wolontariusz, dziewczyna natychmiast zgłasza się na ochotnika. Okazuje się, że to urządzenie przetwarza liście w papier!Ale to jeszcze nie wszystko
6,17 * 14,35 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,74 zł

Opis

Tym razem Bella razem z ojcem będzie uczestniczyć w dorocznym pokazie wynalazków! Gdy podczas prezentacji jednej z maszyn potrzebny jest wolontariusz, dziewczyna natychmiast zgłasza się na ochotnika. Okazuje się, że to urządzenie przetwarza liście w papier!
Ale to jeszcze nie wszystko

Amy Sky Koster to autor historii "Wynalazek przyjaciółki Belli".

"Wynalazek przyjaciółki Belli" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Kolekcja krótkich bajek to doskonały pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją spakować do torby lub plecaka dziecka.

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Wynalazek przyjaciółki Belli" udostępniło Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.