Wyprawa na biegun Outlet

  • 590707816954533
Początek XX wieku. Biegun Północny - jeden z najbardziej niedostępnych i do tej pory niezdobytych zakątków świata. Walczą o niego liczne ekspedycje,a Ty prowadzisz jedną z nich! Przygoda rozpoczyna się, gdy twoja grupa ląduje na zamarzniętych wybrzeżach Arktyki. Będziesz musiał przystosować się do...

70.00 zł

-50%

139.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Początek XX wieku. Biegun Północny - jeden z najbardziej niedostępnych i do tej pory niezdobytych zakątków świata. Walczą o niego liczne ekspedycje,a Ty prowadzisz jedną z nich!

Przygoda rozpoczyna się, gdy twoja grupa ląduje na zamarzniętych wybrzeżach Arktyki. Będziesz musiał przystosować się do nieustających burz śnieżnych oraz przeżyć podstępy rywali, aby zapisać się na kartach historii jako zdobywca Bieguna Północnego. Bądź gotów, czeka cię niezapomniana przygoda!

Wyprawa na Biegun to familijna gra planszowa, w którą łatwo zagrać, ale którą trudno opanować do perfekcji. Unikalna, obracająca i zmieniająca się plansza została zaprojektowana tak, aby symulować nieprzewidywalne zawieje śnieżne. Dzięki instrukcji w formie komiksu z łatwością opanujesz zasady. Możesz też wykorzystać aplikację na urządzenia mobilne (DIZED), aby skorzystać z nowych mechanizmów i zasad gry. Odkryj Biegun Północny. Wkręć się w grę!

Czemu musisz w nią zagrać? Zabawna tematyka i mnóstwo interakcji między graczami. Ciekawa i rzadko spotykana mechanika gry, obrotowa plansza. Prosta instrukcja w komiksowej formie. Aplikacja mobilna, urozmaicająca rozgrywkę.

Wiek graczy: 9+
Liczba graczy: 2 - 4 osoby

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wyprawa na biegun

  • Autorzy: Jussila Jouni, Tomi Vanikka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590707816954533
  • EAN: 590707816954533
  • Wymiary: 30x30x7,5 cm