Wyprawa rowerowa. Przygody Rysia i Krzysia

Przygody Rysia i Krzysia Zajrzyj do świata Rysia i Krzysia, dwóch wyjątkowych braci, którzy wraz z psem Piratem udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych! "Wyprawa rowerowa" opowiada o wycieczce braci z tatą przez kaszubskie pola, łąki i lasy, oraz o spotkaniu z wyjątkowymi rowerzystami i ich...
17,84 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,98 zł

Opis

Przygody Rysia i Krzysia

Zajrzyj do świata Rysia i Krzysia, dwóch wyjątkowych braci, którzy wraz z psem Piratem udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych!

"Wyprawa rowerowa" opowiada o wycieczce braci z tatą przez kaszubskie pola, łąki i lasy, oraz o spotkaniu z wyjątkowymi rowerzystami i ich wyjątkowymi rowerami.

Marta Ostrowska,Szczepan Atroszko jest autorem tytułu "Wyprawa rowerowa. Przygody Rysia i Krzysia".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Wyprawa rowerowa. Przygody Rysia i Krzysia". Krótka forma to mądry pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych książeczek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź również następne bajki z serii "Przygody Rysia i Krzysia".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Wyprawa rowerowa. Przygody Rysia i Krzysia" wydało Wydawnictwo Fundacja Podróże bez granic. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz też inne pozycje tego wydawcy.