Wysuń/wsuń. Na budowie Outlet

Odwiedź plac budowy i zobacz, jak powstają domy, chodniki czy drogi. Przesuwając okienka poznasz maszyny i pojazdy jakie wykorzystują pracujący tam robotnicy.
13,31 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,82 zł

Opis

Odwiedź plac budowy i zobacz, jak powstają domy, chodniki czy drogi. Przesuwając okienka poznasz maszyny i pojazdy jakie wykorzystują pracujący tam robotnicy.

Historyjka "Wysuń/wsuń. Na budowie" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące tematy. "Wysuń/wsuń. Na budowie" to świetny podarunek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo trudniej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - kup też inne części z cyklu "WYSUŃ/WSUŃ".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Wysuń/wsuń. Na budowie" udostępniło Wydawnictwo REA. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.