Wysuń/wsuń. Na drodze Outlet

Wybierz się z nami w podróż, podczas której poznasz różne środki transportu i różne miejsca związane z samochodami. Przesuń okno, aby zobaczyć, jak zmienia się w samochodzie koło lub jak działa wózek widłowy.
13,31 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,82 zł

Opis

Wybierz się z nami w podróż, podczas której poznasz różne środki transportu i różne miejsca związane z samochodami. Przesuń okno, aby zobaczyć, jak zmienia się w samochodzie koło lub jak działa wózek widłowy.

Tytuł "Wysuń/wsuń. Na drodze" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Dzieci bywają bardzo ciekawe otaczającego je środowiska. Poszerzaj wiedzę przedszkolaka proponując mu publikacje z kategorii "Poznawanie świata", np. prezentowany tytuł "Wysuń/wsuń. Na drodze", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Patrz, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Oryginalne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź również kolejne części z cyklu "WYSUŃ/WSUŃ".

Jest to krótka produkcja - jej długość: 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Wysuń/wsuń. Na drodze" opublikowało Wydawnictwo REA. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.