Wysuń/wsuń. Na polu Outlet

Książeczka z ruchomymi elementami dla najmłodszych, zabiera dziecko na wieś i pokazuje prace, jakie się wykonuje na polach w różnych porach roku - od wiosennego siewu po jesienną orkę.
13,31 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,82 zł

Opis

Książeczka z ruchomymi elementami dla najmłodszych, zabiera dziecko na wieś i pokazuje prace, jakie się wykonuje na polach w różnych porach roku - od wiosennego siewu po jesienną orkę.

Historyjka "Wysuń/wsuń. Na polu" jest opracowaniem zbiorowym, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Znasz malucha, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - zamów dla niego też inne książki z serii "WYSUŃ/WSUŃ".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Wysuń/wsuń. Na polu" została opublikowana przez Wydawnictwo REA. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz także inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.