Wysuń/wsuń. Świat zwierząt Outlet

Książeczka z ruchomymi elementami dla najmłodszych. Pozwala poznać zwierzęta z całego świata: z Afryki, Australii, dalekiej Północy i lasu deszczowego.
13,31 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,82 zł

Opis

Książeczka z ruchomymi elementami dla najmłodszych. Pozwala poznać zwierzęta z całego świata: z Afryki, Australii, dalekiej Północy i lasu deszczowego.

Tytuł "Wysuń/wsuń. Świat zwierząt" to praca zbiorowa, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Znasz malucha, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Jest to idealna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o bohaterach korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie trudniej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj - kup dla niego również inne części z serii "WYSUŃ/WSUŃ".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość to 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Wysuń/wsuń. Świat zwierząt została wydana przez Wydawnictwo REA. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to zobacz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.