Wywrotka Tech truck 35362 Wader

Wywrotka to samochód wchodzący w skład serii Tech Truck. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa samochodem Tech Truck wywrotka, daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również...
35,84 * 42,16 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,50 zł

Opis

Wywrotka to samochód wchodzący w skład serii Tech Truck. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa samochodem Tech Truck wywrotka, daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania profesjonalnych pojazdów wykorzystywanych przy budowach autostrad, domów, biurowców.

Wywrotka to lekki, zwrotny i wytrzymały pojazd o długości 23 cm w atrakcyjnej kolorystyce. Pojazd posiada ruchomą skrzynię ładunkową, z pomocą której mali budowlańcy będą mogli przewieźć i zrzucić ładunek na placu budowy i nie tylko, bo wywrotka służy również do transportowania materiałów w wielu innych branżach.

Wszystkie elementy samochodu wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu zabawka idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone, co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci (1+). Niewątpliwą zaletą produktu jest również jego opakowanie - atrakcyjnie zaprojektowany karton, w budowlanej, żółto-czarnej kolorystyce z okienkiem, przyciągnie uwagę malucha, jak również zachęci do zakupu zabawki na prezent.

Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy!

Szczegóły - Wywrotka Tech truck 35362 Wader

  • Producent: Wader
  • Kod producenta: GXP-842527
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900694353626
  • EAN: 5900694353626
  • Wymiary: 18 x 26 x 14.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również