X-mix Boraks - sól sodowa do prania i sprzątania 1 kg

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zawodowego. Produkt stosowany jest w produkcji przemysłowej, w szczególności: ceramiki, detergentów, szkła borokrzemowego, włókien szklanych izolacyjnych. Składniki: czteroboran sodu dziesięciowodny Informacja alergenna: Na terenie zakładu...

6.99 zł

-7%

7.49 zł

Cena za kg : 6.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zawodowego. Produkt stosowany jest w produkcji przemysłowej, w szczególności: ceramiki, detergentów, szkła borokrzemowego, włókien szklanych izolacyjnych.

Składniki: czteroboran sodu dziesięciowodny

Informacja alergenna: Na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające: gluten, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Przechowywać pod zamknięciem. Podczas stosowania używać rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku narażenia lub styczności zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.

Dane dystrybutora: ″RADZIOWI″ Sp. z o.o., 42-200 Częstochowa, ul. Piotra Skargi 45, NIP: 686-168-73-51

Szczegóły - X-mix Boraks - sól sodowa do prania i sprzątania 1 kg

  • Producent: X-mix
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902115137884
  • EAN: 5902115137884

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt