Xkko Ręcznik bambusowy 90 x 100 cm Scandinavian Baby Blue Cross

Otulając po kąpieli delikatną skórę Twojego dziecka w ręcznik/otulacz XKKO BMB sprawisz, że poczuje się ono tak samo, jak w ramionach mamy. Materiał: 70% wiskoza bambusowa, 30% bawełna Wymiary: 90 x 100 cm

35.99 zł

-22%

46.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przygotowujesz się na powitanie nowego członka rodziny i już kompletujesz wyprawkę? Na pewno zastanawiasz się, które marki będą najlepsze i najbezpieczniejsze dla Twojego malucha. A może pod uwagę bierzesz także wpływ danej firmy na środowisko naturalne? Jeżeli szukasz bezpiecznego, ale i ekologicznego rozwiązania, przedstawiamy firmę Xkko.

Z połączenia miłości do ekologii i innowacyjnych rozwiązań powstał produkt absolutnie wyjątkowy – ręcznik bambusowy, który wykonano z bawełny i wiskozy bambusowej. Ręcznik w kolorze baby blue świetnie sprawdzi się do codziennej pielęgnacji skóry malucha – możesz go wykorzystać, by otulić szkraba po kąpieli, ale sprawdzi się także do szybkiego przemycia nadzwyczaj nieoczekiwanie brudzących się rączek. Ręcznik bambusowy Scandinavian Baby Blue może też pełnić funkcję delikatnego kocyka, do którego Twoje dziecko będzie się chętnie przytulać.

Ręcznik bambusowy Scandinavian Baby Blue od Xkko:

  • połączenie bambusowej wiskozy i bambusa,
  • idealne uzupełnienie dziecięcego pokoju,
  • sprawdzi się po kąpieli – otuli malucha i wchłonie wilgoć,
  • możesz wykorzystać go także jako kocyk.

Xkko to rodzinna firma, która od kilkunastu lat dynamicznie rozwija się w branży artykułów przeznaczonych dla dzieci i niemowląt. Jakość, innowacja i ekologia – to główne myśli przyświecające ideologii firmy i umożliwiające jej dalszy rozwój. Firma współpracuje z międzynarodowym studiem projektowym Kantor's Creative Club, powołuje do życia nowe marki i zdobyła prestiżową czeską nagrodę Quality Zone, potwierdzającą wysoką jakość oferowanych produktów. Xkko to najlepszy wybór – nie tylko dla Ciebie, ale przede wszystkim dla Twojego dziecka.

Sposób przygotowania i przechowywania

Prać w 40°C. Należy wyprać pieluszki przed pierwszym użyciem.

Nie używać środków zmiękczających, gdyż zmniejszają chłonność produktów.

Zalecamy stosowanie standardowych detergentów. Mydło i mydło w płynie może zmniejszyć chłonność produktu, przez co straci swe wyjątkowe właściwości, a także spowodować uszkodzenia pralki.

Aby zapobiec zmianie kształtu i rozmiaru, zalecamy delikatne naciąganie produktu do jego oryginalnego kształtu i wymiarów po każdym praniu.

Dane producenta/dystrybutora

J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MARKO Spółka Jawna, ul. Rybnicka 2D, 44-300 Wodzisław Śląski

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Xkko Ręcznik bambusowy 90 x 100 cm Scandinavian Baby Blue Cross

  • Producent: Xkko
  • Kod producenta: BMB090042
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8594161573715
  • EAN: 8594161573715
  • Wymiary: mm