Xplore Team. Gra Edukacyjna Tajemnice Ziemi Bright Junior Media

Wybierzcie się w podró ż po wszystkich kontynentach, zajrzyjcie do wnętrza Ziemi i poznajcie sekrety naszej planety! W opartej na quizach grze można znaleźć nie tylko pytania z geografii, geologii i przyrody, ale też nawiązujące do takich temató w, jak ochrona środowiska czy zwyczaje z...
24,99 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,02 zł

Opis

Wybierzcie się w podró ż po wszystkich kontynentach, zajrzyjcie do wnętrza Ziemi i poznajcie sekrety naszej planety! W opartej na quizach grze można znaleźć nie tylko pytania z geografii, geologii i przyrody, ale też nawiązujące do takich temató w, jak ochrona środowiska czy zwyczaje z ró żnych stron świata.

Proste zasady zapewniają świetną zabawę: gracze zadają sobie wzajemnie pytania i wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart. Gra nie tylko sprawdza i utrwala posiadaną wiedzę, ale także daje możliwości poznania nowych faktó w i zachęca do rozwijania zainteresowań. Wyjątkowe ilustracje stworzyła Anna Krztoń.

Zapakowana w poręczne pudełko gra doskonale sprawdzi się podczas zabawy z ró wieśnikami, w trakcie podró ży czy rodzinnej rozgrywki.Zestaw zawiera: 56 dwustronnych kart w formacie 8 x 12 cm, kostkę XT, instrukcję.W serii ukazały się także: &bdquo Przyroda Polski&rdquo , &bdquo Ciało człowieka&rdquo , &bdquo Wynalazki, któ re zmieniły świat&rdquo .

Wiek: +11

Szczegóły - Xplore Team. Gra Edukacyjna Tajemnice Ziemi Bright Junior Media

  • Seria CzuCzu, Seria Xplore team
  • Rok wydania: 2020
  • Wiek od: 11
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902983490227
  • EAN: 5902983490227
  • Waga (g): 246

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Zabawki

Warto zwrócić uwagę na: