Xplorys Śpiworek do wózka, fotelika dooky silver feather 0-9m

  • 5038278002995
Praktyczny, uniwersalny śpiworek do fotelika, wózka Ciepły i wysokiej jakości śpiworek idealnie sprawdzi się na jesień i zimę. Śpiworek marki Dooky jest uniwersalny i pasuje do większości fotelików samochodowych, sprawdzi się również w gondoli, a nawet spacerówce. Wykonany jest z wytrzymałego...

197.10 zł

-10%

219.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Praktyczny, uniwersalny śpiworek do fotelika, wózka

Ciepły i wysokiej jakości śpiworek idealnie sprawdzi się na jesień i zimę. Śpiworek marki Dooky jest uniwersalny i pasuje do większości fotelików samochodowych, sprawdzi się również w gondoli, a nawet spacerówce. Wykonany jest z wytrzymałego materiału wodoodpornego i wiatroszczelnego. Śpiworek wyposażony jest w podwójny zamek błyskawiczny, dzięki któremu można odpiąć dół śpiworka i nogi w zabłoconych bucikach wyciągnąć na zewnątrz. Całkowicie odpinany przód śpiworka powoduje, że jest bardzo praktyczny - można łatwo odkryć malucha gdy znajdujemy się np. w sklepie czy też w samochodzie.

  • Pasuje do fotelików, wózków z 3-punktowymi jak i 5-punktowymi pasami.
  • Dla dzieci od urodzenia do 9 miesiąca życia.
  • Wymiary: 70 x 40 cm.

Cechy śpiworka Dooky: Uniwersalny - pasuje do większości fotelików, wózków z 3 i 5 punktowymi pasami. Łatwy w użytkowaniu - jest banalnie prosty do zamontowania. Praktyczny - wiatro i wodoodporna powłoka. Przyjemny - miękka, wygodna podszewka z polaru. Wygodny - dwustronny suwak, umożliwiający otwarcie śpiworka tylko w jego dolnej części. Starannie wykonany - dodatkowe zabezpieczenia materiału przy samych zakończeniach suwaka. Estetyczny - ciekawy design, dzięki niemu w kilka chwil zmienisz swój fotelik, wózek.

Nagrody i wyróżnienia dla produktów z rodziny Dooky.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Xplorys Śpiworek do wózka, fotelika dooky silver feather 0-9m

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5038278002995