Yango Bajkalina - ekstrakt 85% 90 kaps.

Tarczyca bajkalska jest byliną z rodziny wargowych. To roślina o fioletowych kwiatach w kształcie lwiej paszczy. Jest naturalnym przeciutleniaczem.

61.99 zł

-17%

75.00 zł

Cena za kaps. : 0.69zł

Dodaj do schowka

Opis

Yango Bajkalina to produkt pochodzenia naturalnego zawierający ekstrakt z tarczycy bajkalskiej – członkini szeroko rozpowszechnionej na świecie rodziny roślin, która pozytywnie wpływa na organizm człowieka.

Tarczyca bajkalska jest najbardziej znaną spośród niemal 450 swoich kuzynek – i to nie bez powodu. Używana jest od wieków i, jak to często bywa ze środkami uznanymi w ziołolecznictwie naturalnym, zdobywa również uznanie wśród naukowców prowadzących, zgodne z najwyższymi standardami współczesnej medycyny, badania nad jej składem.

Polska firma Yango obecna jest na rynku od 2014 roku, a jej nazwa oznacza „ukłon” i wybrana została nieprzypadkowo – ma być ona ukłonem w stronę natury, zdrowia oraz Klientów, którzy zaufali jej jakości. Z tego też powodu wszystkie składniki są w 100% naturalne, pochodzą z miejsc ich rodzimego występowania, a cała produkcja odbywa się na terenie Unii Europejskiej w zgodzie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP.

Składniki - Yango Bajkalina - ekstrakt 85% 90 kaps.

Ekstrakt z korzenia tarczycy bajkalskiej (Scutellaria Baicalensis) standaryzowany na zawartość 85% bajkaliny.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Bajkalina - ekstrakt 85% 90 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905279845602
  • EAN: 5905279845602
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm