Yango CLA - sprzężony kwas linolowy 90 kaps.

Czym jest CLA? – Sprzężony kwas linolowy, jest kwasem tłuszczowym omega 6, który występuje naturalnie w produktach spożywczych, takich jak mięso i nabiał. Jest produktem trawienia mikrobialnego w pierwszym żołądku (żwaczu) zwierząt żywiących się trawą, takich jak krowy. Zawierają go również pewne...

21.95 zł

-27%

30.00 zł

Cena za kaps. : 0.24zł

Dodaj do schowka

Opis

Czym jest CLA? – Sprzężony kwas linolowy, jest kwasem tłuszczowym omega 6, który występuje naturalnie w produktach spożywczych, takich jak mięso i nabiał. Jest produktem trawienia mikrobialnego w pierwszym żołądku (żwaczu) zwierząt żywiących się trawą, takich jak krowy. Zawierają go również pewne rośliny, dzięki czemu niektóre suplementy CLA nadają się dla wegan i wegetarian. Organizm potrzebuje kwasów tłuszczowych omega 6, w tym CLA, aby dobrze się rozwijać i działać w bardziej optymalny sposób.

CLA z krokosza barwierskiego – Krokosz barwierski (Carthamus tinctorius) to jedna z najstarszych znanych roślin uprawnych. Doniesienia o jego kultywacji w historii ludzkości sięgają aż 4000 lat wstecz. Jest to rodzina jednoroczna z rodziny astrowatych, rozwijająca się w klimacie gorącym i suchym. Krokosz barwierski jest uprawiany przede wszystkim jako roślina olejodajna, ale jego kwiaty są także hodowane w celach kulinarnych, tekstylnych i leczniczych. Cenny olej z krokosza był po raz pierwszy pozyskiwany w Chinach, Indiach, Iranie i Egipcie. Do krajów zachodnich trafił następnie między V a XIV wiekiem.

Składniki - Yango CLA - sprzężony kwas linolowy 90 kaps.

Olej z krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius) standaryzowany na zawartość min. 80% CLA. Skład kapsułki: Żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

Wartości odżywcze

Składnik aktywny, 1 kapsułka, 2 kapsułki, 3 kapsułki:

  • Olej z krokosza karwierskiego 500 mg, 1000 mg, 1500 mg
  • w tym CLA (80%) 400 mg, 800 mg, 1200 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułka 3 razy dziennie. Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, w trakcie lub po posiłku.

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango CLA - sprzężony kwas linolowy 90 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903796650730
  • EAN: 5903796650730
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm