Yango Drapacz lekarski 90 kaps.

Drapacz lekarski (Cnicus benedictus), to jednoroczna roślina z rodziny astrowatych. Znany jest również jako knikus benedyktyński, turecki czubek, oset błogosławiony. Występuje głównie w basenie Morza Śródziemnego. W Polsce jest rośliną uprawną, dorasta do około 40 cm. Łodygi rośliny pokrywają...

29.99 zł

-23%

39.00 zł

Cena za kaps. : 0.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Drapacz lekarski (Cnicus benedictus), to jednoroczna roślina z rodziny astrowatych. Znany jest również jako knikus benedyktyński, turecki czubek, oset błogosławiony. Występuje głównie w basenie Morza Śródziemnego. W Polsce jest rośliną uprawną, dorasta do około 40 cm. Łodygi rośliny pokrywają charakterystyczne, lepkie włoski a liście zakończone są niewielkimi kolcami. Rurkowate kwiaty drapacza lekarskiego są koloru żółtego.

Składniki - Yango Drapacz lekarski 90 kaps.

Ekstrakt z ziela drapacza lekarskiego (Cnicus benedictus) 10:1.

Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie).

Wartości odżywcze

Składnik aktywny 1 kapsułka

  • Drapacz lekarski - ekstrakt 10:1 420 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułka raz dziennie. Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

Yango sp. z o. o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Drapacz lekarski 90 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904194060282
  • EAN: 5904194060282
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm